KONTAKTA OSS

Har du frågor till oss? Klicka gärna på FAQ där vi har listat en hel del
vanliga frågor som brukar komma in till oss på huvudkontoret.

För att ta reda på vilka ingredienser som finns i varje produkt, 
kolla in fliken "ingredienser" som står längst ner i högra hörnet inne på respektive produkt,
finns tillgänglig för alla IDUN Minerals produkter.

Vi finns i flera världsdelar och expanderar hela tiden,
vilket fått vårt sortiment med noga utvalda ingredienser för en känslig hy att nå ut till en stor publik.


Sverige, Huvudkontor
Kontakt: Caroline Thunstedt
info@idunminerals.com
+46 822 72 40
Fax: 08-227220
St Eriksgatan 63
112 34 Stockholm
 HITTA HIT


Danmark
Kontakt: Tina Wilsø Wolstrup
tina.wolstrup@letsfaceit.se
+45 20 22 20 78
Arnold Nielsens Boulevard 72-74
Dk- 2650 Hvidovre
Denmark
 HITTA HIT


Norge
Kontakt: Pernille Bruksaas
pernille.bruksaas@letsfaceit.no
+47 916 33 125
Eilert Sundts gate 41
0355 Oslo
Norge
 HITTA HIT


Frankrike
scandi bureau
30, rue Godot de Mauroy
75009 Paris, France.
Kontakt: Charlotte Loyau-Kahn
Charlotte.loyau.kahn@idunminerals.com
 HITTA HIT


Italien
Kontakt: Federica Giannesini
federica.giannesini@letsfaceit.it
+39 340 215 0050
Via Makallè 97 int. 14
351 38 Padova
Italien
 HITTA HIT


Finland
Contact: Minna Raatikainen
minna.raatikainen@letsfaceit.fi


Holland
Nibevo International BV
Molenhof 13
6021 DX Budel
Holland
Kontakt: Charles Bouwer
info@idunminerals.nl
 HITTA HIT


Bulgaria
Beauty Garden Ltd.
Manastirski livadi, 44, Bulgarska legia Str., fl. 1, At. 5
1618 SOFIA
BULGARIA
Kontakt: Raia eller Ivanka
idun@beautygarden.bg
 HITTA HIT


Hong Kong
Amazing Nature (International) Company Limited 
Wanchai, Hong Kong 
Email: enquiry@amazingnaturehk.com
Tel: +852 6990 8727


Estland
Joost-Level OÜ
Pirita tee 26C-28
Tallinn 10127 Harjumaa
Estonia
Kontakt: Oksana Joost
oksana@loverte.com
 HITTA HIT


Litauen
UAB JUARA
Konstitucijos pr. 12/4
LT-09308 Vilnius
Kontakt: Jūratė Butiškienė
jurate.butiskiene@juara.lt
 HITTA HIT


Schweiz
Scandinavia hair GmbH
Hottingerstrasse 6
8032 Zürich
CH-Schweiz
Kontakt: Serafin Götz
Scandinavia hair Götz
goetz@scandinaviahair.ch
 HITTA HIT


Japan
Gunilla Chailloux
Garden Yoyogi uehara #401
Nishihara 3-44-30
Shibuya-ku
151-0066 Tokyo
Japan
gunilla.chailloux@idunminerals.com
 HITTA HIT


Iran
Coral Tejarat Caspian
Mehrshad Kafashan
info@coralhandel.com
+989128409808; +46739017001
Golestan St 37 Afriqa St
Tehran / Iran


Benelux
Nibevo
Charles Bouwer
c.bouwer@nibevo.com


UK
Millabaci Ltd.
Sara Pomfret
sara@millabaci.com


USA
Sales/Marketing Contact: Alexander Benz
alexander.benz@idunminerals.com
347.520.3804
Letsfaceit USA
Financial Contact: C/O Sanders, Thaler, Viola & Katz, LLP
350 Jericho Turnpike, Suite 1
Jericho, NY 11753
Attention:  Anthony J. Viola, CPA


 

Drift & produktion Wikinggruppen
Produkter
Handla
Information
Om mineralmakeup